161 OTOYOL ACİL YARDIM HATTI 7 / 24
0 850 399 35 05 Çağrı Merkez Hattı
sorun@otoyolas.com.tr

Her Yolculuk Bir Kavuşmadır!

Her Yolculuk Bir Kavuşmadır!

Her Yolculuk Bir Kavuşmadır! Seyahate çıkmadan önce bir amacımız ve seyahat sonunda ulaşacağımız bir hedefimiz olur. Kimi zaman bu hedef yılın yorgunluğunu üzerimizden atmamızı sağlayacak bir tatilken kimi zamanda yalnızca sevdiğimiz insanlarla keyifli vakit geçirmektir. Özellikle şehir dışında okuyan ya da yaşayan, ailesinden uzakta kalan ve onları istediği an göremeyen kişiler için aile ziyareti amacıyla…

Her Yolculuk Bir Kavuşmadır!

Seyahate çıkmadan önce bir amacımız ve seyahat sonunda ulaşacağımız bir hedefimiz olur. Kimi zaman bu hedef yılın yorgunluğunu üzerimizden atmamızı sağlayacak bir tatilken kimi zamanda yalnızca sevdiğimiz insanlarla keyifli vakit geçirmektir. Özellikle şehir dışında okuyan ya da yaşayan, ailesinden uzakta kalan ve onları istediği an göremeyen kişiler için aile ziyareti amacıyla gidilen her kilometre, insanın içindeki özlem ateşini dindirmesi için atılan bir parça sudur.

Yolculuğun Sağlıklı Sonuçlanması İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Yolculukların rahat geçmesi ve yolun sonunda hayatınızdaki yeri doldurulamaz olan kişilerle gerçekleşecek büyük kavuşmanın sekteye uğramaması için yolculuğa çıkmadan önce ve yolculuk sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalara göz atalım:

Güzergâh ve Yol Seçimi

Özellikle arabayı siz sürüyorsanız hangi güzergahtan gideceğinize ve otoyol kullanıp kullanmayacağınıza karar vermelisiniz.

Seyahat Boyunca Verilecek Dinlenme Araları

Yol seçimi kadar yolda geçen süre boyunca tesis seçimi çok önemli. Şoförün dinlenmesi özellikle mesafeler kısa değilse büyük önem arz ediyor. Aynı şekilde ailecek yaptığınız yolculuklarda yolcu koltuğunda oturan sevdikleriniz de dinlenme ihtiyacı hissediyor.

İhtiyaca Uygun Dinlenme Tesisi Seçimi

Dinlenmek kadar önemli bir diğer şey ise seçilen dinlenme tesisinin ihtiyaçlarınıza yanıt verip vermeyecek olması. Bu nedenle tesis seçiminde birlikte yolculuk yapılan her bireyin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. İhtiyaçların tam olarak giderilememesi yolculuğu olumsuz etkileyebilir. Oksijen Dinlenme Tesisleri, her ihtiyaca çözüm sunan kalitesiyle İstanbul – İzmir Otoyolunun en çok tercih edilen uğrak noktalarından olmuştur.

Dinlenme Tesisinin Hijyen ve Kalitesi

Otoyollardaki dinlenme tesisleri yolculuk eden ve kavuşmayı bekleyen kişilerin durak noktası olduğu için kaliteli hizmet vererek yol yorgunu kişilerin tam anlamıyla dinlenebilmelerini ve ihtiyaçlarını giderebilmelerini sağlamalıdır. Tesisler aynı zamanda insanların toplu şekilde bir arada bulundukları ve ortak kullanım alanları içeren yerlerdir. İşte tam da bu nedenle tesisin hijyen düzeyi dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan bir tanesidir.

Sağlıklı Kavuşmalar İçin Oksijendeyiz!

İstanbul-İzmir Otoyolu’nda kurulan ilk Oksijen tesisi Dilovası daha gidecek yolları ve görecek sevdikleri olan insanlar için üst düzeyde bir hizmet vermektedir. Oksijen tesislerinde konaklama yaparak dinlenebilir, çayınızı veya kahvenizi içebilir, karnınız acıktıysa çeşitli restoran zincirlerinden damak tadınıza en uygun menüyü seçebilir, WIFI’a bağlanarak sosyal medya hesaplarınıza göz gezdirebilir, nakit ihtiyacınız varsa para çekebilir, mağazaları dolaşarak sevdiklerinize hediyeler alabilir, çocuklarınızın dikkatini çekecek aktiviteler yapabilir, elektrikli bir arabaya sahipseniz elektrikli araç hızlı şarj cihazıyla şarjınızı doldurabilir, benzin deponuzu doldurabilir ve “İyi ki Oksijendeyiz!” diyebilirsiniz. Böylece konaklama tesisinden ayrılınca kalan yolunuzu ihtiyaçlarınızı gidermiş ve kendinize gelmiş halde tamamlayarak sevdiklerinizle özlem giderebilirsiniz.

İyi ki Oksijendeyiz, burada her şey yolunda…

 

Yazar: Oksijendeyiz