KURUMSAL

OKSİJEN TESİSLERİ

HER SEFERİNDE, TAM YERİNDE, OKSİJEN’DE!

Modern teknoloji yatırımı ile hayata geçirilen İstanbul – İzmir Otoyolu üzerinde yer alan Oksijen Tesislerimiz, bu yol üzerinde “Benim şehirde beğendiklerimin ve gördüklerimin hepsi var” dedirtecek şekilde düşündük ve gerçekleştirdik.

Dünya’da eşi ve benzeri olmayan “Oksijen” marka konsepti altında 33 adet tesisimiz yer alıyor. Tesislerimizin her biri ise bu yol üzerinde seyahat eden müşterilerimizin ihtiyaçları özenle dikkate alınarak tasarlandı.

Dünya’nın en büyük pasajı olarak nitelendirdiğim Oksijen Tesislerimizi ziyaret edecek hedef kitlemiz ile ilgili geniş çaplı bir araştırma yaptığımızda ise üç temel grubumuz ortaya çıktı:

Bunlardan birincisi özellikle İstanbul-Bursa arasında çok ciddi bir kitleyi içine alan iş peşindekiler; yani iş için seyahat ederken otoyolu kullananlar. Bursa, İstanbul’un bir parçası oldu. Dolayısıyla tesisler iş için seyahat edenlere bire bir hitap ediyor. Beyaz yakalıların tamamı, satıcılar, temsilciler, aklınıza gelebilecek herkesin bu tür alanlarda hem toplantılarını yapabileceği hem buralarda iyi zaman geçirebileceği alanlar oluşturalım istedik. İkincisi ise bölge halkı; tesislerin civarında oturan Oksijen’leri yemek, alışveriş, akaryakıt vb. çeşitli ihtiyaçlar ve kaliteli zaman geçirmek için kullanan kesim. Üçüncüsü ise tatilciler. Tesislere uğradıklarında, geniş yelpazede, her gelir gurubuna hitap edecek ürün guruplarını bulabiliyorlar. Şehirlerde beğendiklerini yol boyunca Oksijen Tesisleri’nde bulabilme olanağını da veriyoruz.

Oksijen Tesislerinin tamamı geniş açık alanları ile birlikte tasarlandığı için pandeminin olumsuz şartlarından etkilenmiyorsunuz. Markalar birbirinden bağımsız durumda ve birinde alışverişinizi yaptıktan sonra diğerine açık havaya çıktıktan sonra geçebiliyorsunuz. Yeme-içme markaları da aynı şekilde tasarlandığı için isteyen müşterimiz dışarıda ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Tesislerin dış alanlarının çok geniş olması ise sosyal mesafenin daha rahat kontrol edilebilmesine olanak sağlıyor.

Oksijen Tesislerimizde “müşteri odaklılık” ise birincil önceliğimiz. Bu sebeple tüm markaları anlık olarak izliyor ve denetliyoruz. Geleneksel medya ve özellikle Sosyal Medya’da tüm mesajlar, yorumlar titizlikle inceleniyor. Buradan elde edilen veriler doğrultusunda markalar ile görüşülerek çözümler üretiliyor ve kalite standartlarımızı sizler için en yüksek seviye tutuyoruz.

Yolunuzun üstünde yerimiz var! Sizleri de bekliyoruz…

Alp GÜRDİL

İstanbul – İzmir Otoyolu üzerinde dünyada eşi benzeri bulunmayan proje olan Oksijen Tesisleri ile artık seyahatleriniz çok daha keyifli.

İletişim Bilgileri