Neden İstanbul – İzmir Otoyolu?

Neden İstanbul – İzmir Otoyolu?

Gün içinde yoğun bir tempoda çalışıyor, kimi zaman yemeğe, kimi zaman şöyle küçük bir yürüyüş yapmaya bile fırsat bulamıyorsunuz. Uykuya bile yeterince zaman ayıramayan kişi sayısı o kadar çok ki. Koca bir yıl çalıştıktan sonra sıra yıllık izin dönemine geldiğinde aylardır hayalini kurduğumuz tatilin bir saniyesini bile heba etmeden en verimli şekilde kullanmak istiyoruz.

Seyahatin vakit kaybedilen en önemli aşaması yol süresi. Yol süresini en aza indirgemek için mümkünse uçak ile seyahati tercih ediyoruz. Ancak, uçak yolculuğu bazı durumlarda tam olarak beklentiyi karşılayan bir tercih olmayabiliyor. Kalabalık bir aile iseniz bütçe çok yüksek olabilir. Veya gideceğiniz yerde havalimanı şehir merkezine uzaksa bu kez uçaktan indikten sonra ciddi bir zaman kaybı yaşayabilirsiniz.

Tatil değil de bir iş seyahatine çıkacaksanız yol süresi daha da kritik bir öneme sahip oluyor. Yola ayıracağınız süreyi azaltarak bu zamanı da hazırlığa ayırmak, yolculuğu en az yorulacak şekilde planlayabilmek kulağa ne kadar iyi geliyor değil mi?

Seyahat rotanız İstanbul-İzmir üzerindeyse artık sizin için harika bir seçenek var. İstanbul-İzmir arasındaki yol süresini neredeyse yarı yarıya azaltan yeni otoyolu kullanarak yapacağınız yolculuk, otomobilinize adım attığınız andan varacağınız noktaya ulaşana kadar keyifli bir maceraya dönüşüyor.

Mevcut ulaşım yolunu takip ederek İstanbul-İzmir il sınırları arasındaki mesafe yaklaşık altı buçuk saat sürerken yeni otoyol ile bu süre  üç buçuk saate iniyor. Uçakla yapılacak bir seyahatin havalimanı ulaşım sürelerini de hesaplarsak, yeni otoyol ile neredeyse uçak yolculuğuna yakın bir sürede gideceğimiz yere varabiliyoruz.

Üstelik, 400 kilometreyi biraz aşkın güzergah üzerinde tam 33 tane dinlenme noktası da sizin hazır. Oksijen Dinlenme Tesisleri seyahatinizi en mutlu şekilde sürdürebilmeniz için tasarlandı.

İstanbul’dan yola çıktınız. Henüz Osmangazi Köprüsü’ne varmışken ilk olarak Oksijen Dilovası sizi karşılayacak. Aracınızdan indiğinizde burasının bir dinlenme tesisisinden çok daha fazlası olduğunu hemen göreceksiniz.

Aldığınız leziz kahvenizi yudumlarken bir açık hava alışveriş merkezi mantığında yerleşmiş mağazalara göz atıp dünyaca ünlü markalardan uygun fiyatla alışveriş yapabilirsiniz.

Hijyen standartlarının en üst şekilde uygulandığı zorunlu ihtiyaç alanlarını güvenle kullanabilirsiniz.

Yola devam etmeden önce otomobilinizin yakıt veya şarjını tamamlayabilir, ücretli geçişler öncesi HGS bakiyenizin durumunu OPAS uygulamamızdan kontrol edebilir, kredi kartınızla yükleme yapabilirsiniz.

Yol boyunca tam 33 noktada sizi karşılayacak tesislerimizde, yöresel ürünlerden dünya markalarına, yerel lezzetlerden zincir restoranlara kadar her şeye eksiksiz ulaşabileceksiniz.

En son teknolojik metodlar kullanılan yol mimarisi ve asfalt kalitesi, özellikle sürücülerimiz başta olmak üzere araç içerisindeki tüm yolcularımızın yorulmadan ve güvenle seyahat edebilmesi için Otoyol A.Ş. güvencesiyle inşa edildi.

Uçak yolculuğu kadar kısa süreli, yorulmadan güvenle seyahat edebileceğiniz yeni İstanbul-İzmir Otoyolu ile tanışmak için daha ne bekliyorsunuz?

Yolumuzun üzerinde yeriniz var. İyi yolculuklar!

Sık seyahat edenler için yemek seçimi!

Sık seyahat edenler için yemek seçimi! Haberler Sık seyahat edenler için yemek seçimi! Alışılagelmiş deyimimizi biraz değiştirerek, “seyahate çıkanları mutlu etmenin yolu mideden geçer” desek

Oksijen Macera

Oksijen Macera! Haberler Oksijen Macera! Kimileri için tatil, güneşin kollarına kendini bırakıp pırıl pırıl mavi sularda serinlemek olsa da bazılarımız bu kadar sakin olmaktan yana

Bu Yaz Nereye Gitmeli

Bu Yaz Nereye Gitmeli ? Haberler Bu yaz nereye gitmeli? Uzun bir kapanma dönemi ardından tekrar doğayla ve Oksijen’le buluşma vakti geldi. Güneş, deniz, yemyeşil

Neden İstanbul – İzmir Otoyolu

Neden İstanbul – İzmir Otoyolu? Haberler Neden İstanbul – İzmir Otoyolu? Gün içinde yoğun bir tempoda çalışıyor, kimi zaman yemeğe, kimi zaman şöyle küçük bir

Haftasonu tatiline hayır diyemeyenler!

Haftasonu tatiline hayır diyemeyenler! Haberler Haftasonu tatiline hayır diyemeyenler! Yoğun bir çalışma temposunda hepimizin en çok hayalini kurduğu şey kısa da olsa bir ara vermek,

En iyi markalar bu yolda!

En iyi markalar bu yolda! Haberler En iyi markalar bu yolda! Sizi 406 kilometre uzunluğunda bir alışveriş pasajına davet ediyoruz. Dünyada benzeri olmayan projesiyle, Oksijen

Alp Gürdil: “Hedef 50 milyon”

Alp Gürdil: “Hedef 50 milyon” Haberler Alp Gürdil: “Hedef 50 milyon” OTOYOL HABER Anadolu Ajansı’na konuşan Otoyol Yatırım ve İşletme AŞ Oksijen Tesisleri Genel Müdürü

Önerilen Makaleler

İstanbul – İzmir Otoyolu üzerinde dünyada eşi benzeri bulunmayan proje olan Oksijen Tesisleri ile artık seyahatleriniz çok daha keyifli.

İletişim Bilgileri